Už švaresnę Lietuvą

Startuoja įdomus projektas „Darom 2008“ , kuriame grupė lietuvių entuziastų stengsis per trumpą laiką padaryti Lietuvą švaresne bei… perspjauti estus, rengiančius panašią akciją.

Apsivalykime?

Reikalas tas, kad Estijoje eko-entuziastai nutarė per 7 savaites surinkti net 40 tūkstančių savanorių ir per 1 dieną kartu išvežti per 10 tūkstančių tonų šiukšlių iš Estijos nelegalių savartynų, pamiškių, paežerių ir miestų. Taip Estija pretenduotų patekti į Gineso rekordų knygą. Pirmieji savanoriai jau užregistravo apie 10 tūkst. nelegalių savartynų ir itin šiukšlinų vietų, kurios pažymėtos specialiame satelitiniame (GPS) žemėlapyje. Po akcijos Estijos didmiesčiuose vyks padėkos koncertai.

Taigi, lietuviai nebūtų lietuviais, jei nenutartų, kad ir Lietuvoje žmonės sugeba tokiais beprotiškais planais stebinti pasaulį, ir todėl nutarė parodyti estams, jog Lietuvoje mes surinksime dar daugiau šiukšlių, ir šitaip Gineso rekordas bus mūsų.

Nors mes tam ir turime tik 4 savaites, o estai net 7, tačiau, kadangi Lietuvoje yra 3 kartus daugiau gyventojų, pas mus ir šiukšlių turėtų būti bent 3 kartus daugiau. Galų gale estai vistiek bus priversti kapituliuoti, kadangi pas juos neužteks šiukšlių, – sako akcijos organizatoriai Lietuvoje.

Prisijungiam visi?

Įdomu dar, kiek tų jaunuolių, kurie visai neseniai marširavo Vilniaus gatvėmis ir skelbėsi esą jie Lietuvos patriotai, eitų surinkinėti šiukšles vardan švarios, gražios Lietuvos? Tikrai įdomu.

***
cc foto 1 bullish1974, foto 2 Hannes De Geest

Atsakymų: 6

  1. Startuoja įdomus projektas „Darom 2006“ , kuriame grupė lietuvių entuziastų nori << Klaidą parodau ;] Norėčiau prisijungt, bet…

  2. Viiii vii, kad Estijoj vyks tai net aš žinau,,, bet kad Lietuvoje negirdėta, neregėta. Sakyčiau, kad organizuotumo trūksta ir sklaidos..Reklamai pinigus būtų įdomu palyginti, kiek Estijoje, ir kiek Lietuvoje.. Tikrai ant to praloštume ir ne 3 kartais, nors Lietuvoje tiek pat kartų gyvena daugiau žmonių.

  3. ėėė bandžiau jiems email rašyti. Pasakė kad nėra tokio nėra email adreso. kažkaip įtartinai pradėjau žiūrėti į tai…

  4. čia tai geras, prisijungčiau, jei tik galėčiau. Beje, geras klausimas apie reklamą – niekur kitur nemačiau šios info :/

  5. […] Gyventi sąmoningai – Už švaresnę Lietuvą […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: