Green Drinks – jau ir Vilniuje

Hej-hej-hej! Ar jums niekada nebuvo taip, kad štai turite visokių „žalių“ idėjų galvoje, norite pasikalbėti su kuo nors apie aplinkosaugines problemas, aptarti eko-aktyvizmo judėjimus ir veiksmus – bet va problema, nė vienas iš jūsų draugų ekologija nesidomi, o kartais net laiko jus keistuoliu (ar keistole), jei pradedate šnekėti „žalia“ tema… m?

Green Drinks
ccDarwin Bell

Tiesa – jūs ne vieni. Nemažai paprastų žmonių, nebūtinai super-aktyvistų, nori daryti (ir daro) susitikimus su kitomis panašiomis žaliomis homo sapiens būtybėmis.

Lietuvoje, o tiksliau Vilniuje, šita tradicija jau yra pradėta, ir pirmasis toks susitikimas sulaukė nemažai dalyvių. Antrasis (o vėliau bus ir daugiau!) taip vadinamas Green Drinks susitikimas Vilniuje įvyks  kovo 12 dieną, ketvirtadienį, 20 val.  naujame miesto bare „Alaus namai“, adresu A. Goštauto g. 8 (buvusi „Ritos slėptuvė“).

Tai galimybė tiems, kam rūpi arba kas dirba aplinkosaugos, ekologijos, darnaus vystymosi sferose susitikti neformalioje aplinkoje, be dienotvarkės ar oficialių pranešimų, peržengti kuklumo barjerą ir inicijuoti pažintis, diskusijas…

Green Drinks tradicija prasidėjo Londone 1989 metais, tačiau greitai tapo tarptautine, ir šiuo metu šie susitikimai vyksta daugiau nei 430 pasaulio miestų. Didžiausias susitikimas buvo įvykęs Melburne, Australijoje, kur daugiau nei 1700 žmonių atvyko į renginį. Hm, nieko, Vilnius už metų-kitų irgi tiek surinks, ar ne?

Jei negalite kovo 12 – ne bėda: susitikimai Vilniuje vyks reguliariai, antrą mėnesio ketvirtadienį. Sekite šią erdvę bei svetainę: http://gdvilnius.wordpress.com.

Beje! Gi ne visi Vilniuje gyvena, ar ne? Išeitis – patiems organizuoti Green Drinks susitikimus savo vietovėje. Susisiekite su pionieriais-vilniečiais, kurie jums gali atsakyti į iškilusius klausimus.

Vienas atsakymas

  1. GreenDrinks – šauni idėja. Buvau Alaus namuose, būsiu ir šį mėnesį ;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: