Tolerancijos stovykla

Tai – kvietimas į 7-ąją Tolerantiško jaunimo asociacijos (TJA) stovyklą.

Tolerancija
cc enuwy

Maloniai kviečiame į Tolerantiško jaunimo asociacijos stovyklą „Kitoks, bet savas“ – stovyklą, skirtą pagarbos ugdymui ir tolerancijos skatinimui.
Pagrindinis stovyklos tikslas – suburti tolerancijos vardan norintį veikti jaunimą ir kartu imtis aktyvios veiklos! Jos metu pasitikrinsime savo žinias apie žmogaus teises ir užpildysime žinių spragas, sužinosime apie svarbiausius žmogaus teisių istorijos įvykius, susipažinsime su TJA veikla.
Jei nori pasidalinti savo mintimis su bendraminčiais ir smagiai bei turiningai praleisti laiką – kviečiame jungtis prie mūsų.

KADA?: rugpjūčio 28 d. vakaras – rugpjūčio 30 d. popietė.
KUR?: poilsiavietė Varėnos rajone.
APIE KĄ?: žmogaus teisių istorija.

Stovykloje Jūsų laukia smagi ir veikti nusiteikusi komanda, maitinimas, žygis baidarėmis, gyvenimas palapinėse, linksmas laisvalaikis. Veikloje dalyvių aktyvumas būtinas.

Daugiau informacijos ir dalyvio anketą rasite čia —> http://www.tja.lt/index.php/naujienos/renginiai/4-renginiai/146-kvietimas-7-aja-tja-stovykla
Anketų laukiame iki rugpjūčio 10 dienos!

Stovykla nemokama. Dalyvių skaičius ribotas.

TJA informacija

Atsakymų: 2

  1. Laimis Žmuida |Atsakyti

    O toje tolerancijos stovykloje toleruos kitaminčius ar ten priimami tik gėjų šalininkai?

    Toleranciją aš suvokiu kaip visokiausių kitokybių toleravimą. Ne tik gėjų, juodaodžių, žydų, kitataučių, bet ir visokio kitokio plauko kitaminčių toleravimą. Per televizorių mačiau kaip nepakančiai TJA atstovai žiūri į kitokį nei jų požiūris. Pagal juos taip: arba esi už gėjus arba esi TJA priešas. O dabar matai jie burs liaudį, kuri aktyviai propaguos toleranciją. Suprask – susirinksime chebrą, kuri yra už gėjus ir iškaršime kailius tiems homofobams. Labai jau fašistiškas pareiškimas iš TJA pusės. Iš tikrųjų tolerancijos šalininkai neturėtų skaldyti visuomenės ir burti atskirų grupių atskirai aktyviai veiklai. Juk tolerancijos esmė ir yra – sugyventi su visais, kokie jie bebūtų, t.y. gyventi visuomenėje pilnoje kitoniškumo, o ne burti komandą ir įvedinėti savo tvarką ir visus mauti ant savo kurpalio.

  2. Jei TJA atstovai išreiškia kritiką homofoviškoms nuotaikoms visuomenėje, tai nereikia iš karto kaltinti juos pačius tolerancijos stoka. Toleruoti tavo požiūrį gal ir galima, tačiau tikrai ne tada, kai tas požiūris perauga į prievartą, įžeidinėjimus, užgauliojimus, tam tikrų teisių ribojimą. Apie tai – pakantumą ir pagarbą kitokiems – TJA, kiek žinau, ir kalba, o ne apie tai, kaip stipriai turime nekęsti tų, kurie gėjų nemyli.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: