Neformalūs susitikimai Kaune, „Miegančiuose Drambliuose“

Nuo tilto numestas šuo – šiandieninė aktualija, pašiurpinusi ne vieną tautietį ir privertusi susimąstyti, kiek žiaurumo mes turime. Šis įvykis tik dar kartą priminė, kad per mažai visuomenė skiria dėmesio tiems, kurie yra bejėgiai apsiginti nuo žmogaus. Tiesa ta, kad žmonės žiauriai elgiasi su gyvūnais kasdien tik žiniasklaida neklapsi akimis, o mes užsidėję neperšviečiamus akinius dangstomės tikėjimu, kad, kai nematai – tai ir širdies neskauda.

Šio susitikimo metu mes norime pasidalinti savo patirtimi kaip daugybė gyvūnų patiria kančias kasdien, kaip mažai žmonėms rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Ateik į neformalų susitikimą su žmonėmis, kuriems svarbu, kad sužinotum kitokią nuomonę ir gautum kuo daugiau informacijos.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį, 18 val. iki pat Šv. Kalėdų VšĮ „Miegantys drambliai“ salėje (Žemaičių g. 31/ Savanorių pr. 66, Kaunas) vyks tokie susitikimai aktualiomis žaliųjų, gyvūnų teisių bei ekologijos temomis.

Užtenka abejingai stebėti – metas būti sąmoningam ir veikti. Pirmasis toks neformalus susitikimas tema: „Žiaurumo su gyvūnais kasdienybė“ vyks jau šį trečiadienį (lapkričio 25 d.) 18 val. Laukiame visų, kuriems tai įdomu ir kurie nori pasidalinti savo mintimis.

Informaciją apie ateinančius susitikimus galėsite rasti žaliajame kalendoriuje.

Vienas atsakymas

  1. norėtųsi žaliųjų susitikimo ir Vilniuje, mielai dalyvaučiau :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: