Visa tiesa apie mobilųjį ryšį

Filmas „Grėsmingas signalas“ (orig. Full Signal) – atviras pasakojimas apie mobiliųjų telefonų ir jų skleidžiamos elektromagnetinės spinduliuotės poveikį sveikatai, iliustruojamas moksliniais faktais ir iškalbingomis žmonių istorijomis. Daugelis žmonių dar nesuvokia šio poveikio kaip aplinkosauginės problemos.

Mobiliojo ryšio industrija NENORI, kad tu pamatytum šį filmą. Tačiau tu gali tai padaryti, jei drįsti – šios dokumentinės juostos premjera „Kino pavasaryje“ įvyks š.m. kovo 28 dieną, 20 val. kt. ,,Vingis“ 1 salėje.

Jeigu turi ką pasakyti šia tema – rašyk drąsiai, ir galbūt laimėsi bilietą į filmą!

Filmo trailer’is:

Daugiau info: www.ekoinstitute.lt

Atsakymų: 13

 1. Niekas nesugeba įrodyti, kad mobilieji telefonai kenkia ar nekenkia. Taškas.
  100 metų evoliucijos parodys, ar pradėsime mutuoti ar ne. Ateitis parodys.

 2. O as ketinu filma paziuret.
  Norisi isgirsti argumentus… Ir siaip manau kad kenkia.

 3. Kaži ar verta žiūrėti. Galbūt filmas ir atspindės tiesą, tačiau ką daryti tokiu atveju? Nesinaudoti mobiliaisiais? Nesinaudoti wireless’u? Slėptis nuo ryšių? gh..

 4. Prof. J. Grigas. Mobilūs Telefonai Ir sveikata .

  pasiskaityk internete,tai jokia naujiena ….tik į viešumą neleidžia pramušt…

 5. Tai manau kad nenori kad pasirodytu daug info apie poveiki…
  Jau vien todel verta paziureti!

 6. Tele2 viesuju rysiu vadovas Andrius Baranauskas yra sakes, kad mobilusis telefonas kenkia netgi daugiau nei mobiliojo rysio antena: „Prie ausies priglaustas mobilus telefonas, mikrobangų krosnelė ar net televizorius spinduliuoja daugiau nei mobiliojo ryšio antena“, – dėsto argumentus A.Baranauskas.“ (www.klip.lt/naujienos/news=408)

 7. Nekenkia mobiliakai, va čia taip rašoma:
  http://www.bazinestotis.lt

 8. Stai cia mokslinis tyrimas, kuris pagrindzia zala:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17409179

 9. http://antenos.blogas.lt/

  Reikia skirti, kur informaciją pateikia suinteresuoti mobiliojo ryšio biznieriai, kurie stengiasi nuraminti savo vartotojus..

 10. Kvietimo jau nelaimėsiu, bet pasakysiu. Gerai, kad kažkas gilinasi ir viešina tokias temas, bet absoliučiai nematau galimybės, kad tokios technologijos galėtų tapt nebenaudojamos. Čia net nereikia, kad mobiliojo ryšio industrija kažką darytų. Tiesiog šiuolaikinis gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas kitaip. Dėl to šito filmo prasmė nelabai aiški…

 11. Asmeniškai mane domina tiesa (o ne propaganda). Tiesa yra atrandama moksliniais tyrimais – kurie, savo ruožtu, yra viešinami ir diskutuojami atitinkamo mokslo atstovų. Tik moksliniai darbai, atitinkantys griežtą mokslinį metodą bei kritiškai įvertinti mokslinės bendruomenės yra laikomi moksliniais įrodymais. Net pastarieji, atsiradus naujiems faktams, dažnai peržiūrimi.

  Panašūs filmai NĖRA mokslinis įrodymas, paprastai reiškia tik asmeninę vieno ar kelių individų nuomonę (net jei tai mokslininkai, jie paprastai nepateikia savo išvadų mokslinės metodologijos forma, o tik pateikia savo hipotezes). Todėl tokia “informacija“ labai mėgstama mokslą nelabai suprantančių žmonių, tačiau nėra vertinama skirtingai nei meninis kūrinys mokslinėje bendruomenėje.

  Apibendrinant, bet kokie spėjimai, pateikti kaip įrodyta tiesa, potencialiai yra daugiau žalingi, nei naudingi (nebent aiškiai paprastam žmogui būtų pabrėžiama, kas yra nustatyti faktai, ir kas tėra spėjimai, kurie gali pasirodyti esą klaidingi). Kad vienas ar kitas mokslininkas kažką pasakė turi labai mažai svorio mokslinės tiesos nustatymo procese.

 12. Na ir perskaityk tu man žinią 29d. :) Tikrai būčiau nuėjęs pažiūrėt, na ne esmė, ką daryti dabar ir kur galima pažiūrėti šitą filmą?

 13. “Your wish to become a new kind of person is supreme, for nothing on earth has power to interfere with your wish for cosmic consciousness.”

  “It is the dedicated duty of every lost human being to keep you as lost as he is.”

  “When a million people declare that wrong is right, listen only to your cosmic integrity which knows better.”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: