Gyvūnų diena!

Rugpjūčio 7 dieną pirmą kartą Lietuvoje vyks Gyvūnų diena – renginys, skirtas atkreipti dėmesį į šalia mūsų esančias gyvas būtybes: kenčiančias ir žudomas mėsos, pieno, kiaušinių, kailių ūkiuose, bandymų laboratorijose, įkalintas zoologijos soduose, delfinariumuose ar leidžiančias paskutines dienas globos namuose. Kviečiame ateiti, pamatyti, išgirsti, susimąstyti ir kartu kurti pasaulį be gyvūnų išnaudojimo.

Didelių ir mažų lauksime Boom Boom Opus 3 Terasoje (Vilniaus g.41) kartu pabūti, paklausyti muzikos, pasidalinti informacija, paskanauti veganiško maisto.

Dieninė dalis 14-18val. (įėjimas nemokamas)

Čia bus pilna linksmybių ir įdomybių: “Artoteka“ interaktyvi meno erdvė kvies visus norinčius pasigaminti ir paskraidinti aitvarus, “Smaragdo miestas“ mokins žongliruoti įvairiausiais daiktais. Pasimėgauti veganišku maistu ir paskaityti knygų apie ekologiją bei gyvūnų teisias kvies Infoshop, didesni dalyviai galės paklausyti paskaitų gyvūnų teisių, aplinkosaugos ir medžioklės temomis, pažiūrėti dokumentinį filmą “The Erthlings“, pasižvalgyti po beglobių gyvūnų parodą ir patikusiam suteikti naujus namus. Taip pat informacijos apie beglobius gyvūnus, gyvūnų teises ir ekologišką produkciją galėsite gauti prie informacinių staliukų, o ramias renginio akimirkas užpildys ir aukoti tolimesnei švietėjiškai veiklai skatins gyvūnų mylėtojas šmaikštusis Rimas Valeikis.

Vakarinė dalis 18-01val. (įėjimas – 20lt, su skrajute – 15lt)

Geros idėjos – su gera muzika!
Vakare vyks alternatyvios muzikos grupių koncertas, kurių muzikantai sutiko groti nemokamai, palaikydami gyvūnų teisių idėjas.

Fusedmarc:
http://www.myspace.com/fusedmarc

Rasa Basom:
http://www.myspace.com/rasabasa

Avaspo :
http://www.myspace.com/avaspo

Left i Right:
http://www.myspace.com/leftrighti

The Sneekers:
http://www.myspace.com/thesneekers

On the wave:
http://www.ore.lt/article.php?action=get&id=1021919

Ir vakaro desertas – “Smaragdo miesto“ Ugnies Šou

Mes už tuos kurie patys negali apsiginti! O tu?

* * *
Renginio organizatorius – Gerbk gyvūnų teises. Rėmėjai ir draugai – Boom Boom Opus3 terasa, natūralus mineralinis vanduo Tavina, ekologiškos prekės – Sanga, EcoHit, Baroca, gyvūnų globos organizacija Lesė, laipiojimo sporto ir aktyvaus laisvalaikio klubas Miegantys drambliai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: