Kailinių mada

Kanibalizmas - viena iš kailių ūkių kasdienybių

Kanibalizmas – viena iš kailių ūkių kasdienybių

Šiandien Lenkija yra šokiruota: per televiziją yra rodomi vaizdai iš Lenkijos kailių ūkių. Gyvūnų teisių organizacija Otwarte Klatki sugebėjo patekti į Lenkijos kailių ūkius ir nufotografuoti vaizdus, kurie nieko nesiskiria nuo žiaurių vaizdų, matytų ir kitų šalių kailių ūkiuose. Tai atspindi tikrovę visuose ūkiuose, nepriklausomai nuo šalies.

Daugiau Otwarte Klatki nuotraukų:
http://www.flickr.com/photos/otwarteklatki/sets/72157632036619266/

Ypatingų skandalų dėl kailių ūkių Baltijos šalyse kol kas lygtais ir nebūta – nors tokių ūkių su panašiais vaizdais tikrai yra. Vietinėms kailių fermoms dėmesio išvengti padeda panašių nuotraukų ar filmų nebuvimas. Tačiau pas mus tikrai ne geriau, nei kitose šalyse. O visuomenė negalvoja apie tai, kol nepamato, kas dedasi savajame kieme.

P.S. Yra, tiesa, filmukas iš kailių fermos Latvijoje. Vaizdai pakankamai švelnūs, bet visos šios audinės gyvena visą savo nenatūralų gyvenimą mažutėliame narve, kol galiausiai vieną dieną yra nužudomos (nebūtinai švelniai užmigdomos, kaip dažnas pagalvoja), o jų kailiai tampa „madingais kailiniais“, šildančiais šaltas tetas. Gyvūnų teisių aktyvistų filmuota medžiaga:

***

iliustracija: cc Otwarte Klatki

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: