Žaliasis kalendorius

…kas yra tas Žaliasis kalendorius?

Žaliasis kalendorius - sek eko-įvykius Lietuvoje!Žaliasis kalendorius apjungia eko-įvykius Lietuvoje į vieną erdvę – skaitytojas patogiai ir vienoje vietoje mato visus „žalius“, su aplinkosauga ir kasdienine buities ekologija susijusius renginius ar kitus įvykius. Bet kas gali prisidėti prie kalendoriaus pildymo, ir bet kas gali įdėti jį į savo blogą/svetainę. Kuo daugiau svetainių įsidės pas save šį kalendorių, tuo daugiau žmonių pastebės kalendoriuje paminėtus renginius ir įvairias „žalias“ datas.

Žaliasis kalendorius startavo 2009 m. kovo mėnesį. Į savo svetaines jį jau įsidėjo:

Jei tavo puslapio (ar kitokio tau žinomo) su Žaliuoju kalendoriumi šiame sąraše dar nėra, pranešk apie tai!

Noriu pranešti apie žaliąjį įvykį…

Atsiųsk mums info apie įvykį, jo laiką ir vietą.

Noriu reguliariai prisidėti prie kalendoriaus pildymo…

Pranešk apie savo norą prisijungti prie kalendoriaus bei apie tai, kodėl ir kokiais įvykiais nori papildyti kalendorių, ir jei viskas bus tvarkoj, kelių dienų bėgyje į savo e-pašto dėžutę gausi nuorodą su tekstu, kviečiančiu prisijungti prie kalendoriaus redagavimo. Spustelėjus ant nuorodos, busi nukreiptas į Google Calendar puslapį, kur tau reikės įvesti savo Google naudotojo vardą ir savo įprastą slaptažodį; jei neturi Google naudotojo vardo ir e-pašto, ne bėda: pasirink „Sukurti paskyrą“ ir prisiregistruok su savo dabartiniu el. pašto adresu – t.y. Gmail pašto adreso tau nė nereikia, kad galėtum jungtis prie kalendoriaus.

Ateityje junkis per calendar.google.com (su savo nebūtinai @gmail.com pašto adresu, tačiau su Google paskyros slaptažodžiu). Prisijungęs matysi kalendorių, kuriame galėsi pats pasirinkti „Sukurti įvykį“ ir įdėti norimą įvykį į kalendorių. Nepiktnaudžiauk šiomis teisėmis (komercinės nuorodos nepageidaujamos)!

Noriu įsidėti kalendorių į savo svetainę…

Jei nori įtraukti šį kalendorių į savo svetainę ar tinklaraštį ir jei tau tinka kodas su IFRAME komanda, tada nukopijuok ir įterpk šį HTML kodą: spausti čia.

Jei vis tik IFRAME tavo svetainė/blogas nepalaiko, įsidėk štai šį kodą. WordPress.com platformos naudotojams: Dashboard –> Widget –> valdiklis “Text“, tada į tuščią valdiklio langelį nukopijuokite HTML kodą ir spauskite „Atlikta“ (Save Changes).

%d bloggers like this: