Tikrasis Įsikūnijimas

Tuo metu, kai pasaulis žavisi nauju Holivudo hitu „Isikūnijimas“, realybėje yra tokių genčių, kurios turi panašų į filmo herojų tikėjimą. Survival International organizacijos filmuko „Mine“ herojai – tolimos Indijos Dongria Kondh genties nariai, kovojantys už savo kaimą bei kalną, kurį jie garbina jau daug amžių. Londone įsikūrusi kasybos bendrovės Vedanta Resources planai yra atidaryti didžiulį atvirą karjerą kasyklai šalia Niyamgiri kalvų nepaisant to, kad tai neigiamai atsilieptų vietinių gyvenimo būdui.

Filmą galite pasižiūrėti čia http://www.survivalinternational.org/films/mine – tai labai geras ir tipiškas pavyzdys, kaip nukenčia atogražų miškų gyventojai nuo didelių korporacijų, kurios skverbiasi į pačias atogražų miškų gelmes.

Beje, žinai, ką tu gali padaryti?

Atsakymų: 4

  1. nu tai kaip UŽKARDYTI tas korporacijas? :)

    1. Šalinti jas velniop! Naikinti fiziškai.

  2. Šiaip, teisingai kažkas kitur pastebėjo, kad kaip tik mes, vartotojai Vakarų valstybėse, ir esame atsakingi už problemas tų genčių. Nes mes perkam naujus daiktus, mes remiam nesustabdomą korporacinę gamybą. Tad jei norim padėti tai genčiai, pavyzdžiui, tai labiau padeda ne laišką Indijos Aplinkos ministrui parašyti, o pristabdyti besaikų vartojimą.

  3. vaikystėje mačiau identiško siužeto “A-Team“ ir “Walker the Texas ranger“ serijas. pavyzdžių istorijoje – kiek nori, nuo Amerikos indėnų iki… na, kad ir tų pačių Indijos indėnų.
    liūdna tai, kad reikia tokių filmų, kad žmonės prisimintų apie pasaulyje esančias problemas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: